השרותים שלנו

התחדשות עירונית

לרשותנו, ניסיון מעשי וידע מקצועי בכל הנוגע לליווי פרויקטים מסוג פינוי – בינוי, המיושמים במסגרת הליכי התחדשות עירונית, משלב התכנון המקדים, דרך ליווי כלל הליכי הרישוי הנדרשים ועד לשלבי הביצוע. פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום זה, הם אלו שיאפשרו לכם לקדם את הפרויקט בהצלחה.

תב”ע בסמכות מקומית

פתרונות השירות המקיפים שלנו בתחום הרישוי, כוללים ליווי מקצועי לצורך הגשת תכנית מפורטת (תב”ע) ו/או תכנית מתאר מקומית לידי הוועדה המקומית באזור בו מצוי הנכס המיועד, וכל זאת לצרכי קידום התכנית ואישורה על ידי חברה הוועדה וקבלת היתרי בנייה במהירות האפשרית ובמקצועיות הגבוהה ביותר.

רישוי בנייה – היתרי בנייה

מחלקת הרישוי הפועלת בחברתנו, תלווה אתכם לאורך כל אחד ואחד משלבי הרישוי הקיימים והנחוצים לצורך קבלת היתרי בנייה לכל סוגי הפרויקטים ואל מול כל וועדות התכנון והבנייה הרלוונטיות, לרבות, וועדות תכנון ובנייה מקומיות, מחוזיות וארציות. הליווי שלנו הוא ליווי מלא ומקצועי.

תכנון בתים פרטיים

חברתו מתמחה בכלל הליכי התכנון האדריכלי לבתים פרטיים מכל סוג, לרבות, וילות, בתים צמודי קרקע, דו-משפחתיים וקוטג’ים. הליכי התכנון שלנו מיושמים לאחר היכרות מעמיקה עם צרכי המגורים הנחוצים ללקוח לצד ובהתאם למגמות המובילות בתחום התכנון האדריכלי למען התוצאה האופטימלית ביותר.

תכנון תשתיות

פתרונות התכנון שלנו מיועדים גם לצרכי ביצוע עבודות בתחום תשתיות הגמר. לצורך כך, אנו מספקים שירותי תכנון תשתיות לכל פרויקט בנייה בו אנו מעורבים ומאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות משירותי תכנון שונים הנחוצים לכל תשתית אפשרית בענף הבנייה והכל במקצועיות מהגבוהות ביותר.

תהליכים סטטוטוריים

חברתנו מתמחה בניהול תהליכים סטטוטוריים המיועדים למטרות ניהול וקידום תכניות בניין עיר (תב”ע) למגוון רחב של פרויקטים בסדרי גודל שונים בתחום ההתחדשות העירונית. שירותים אלו מיועדים עבור רשויות מקומיות, חברות יזמיות ובעלי דירות שבחרו להתאגד יחדיו לצורך קידום הפרויקט.

ייעוץ אדריכלי

מצויים לקראת הליכי בנייה או שיפוץ? זה הזמן להסתייע בשירותי הייעוץ האדריכלי שלנו המאפשרים לכם לבחון את כל היבטי התכנון בהתאם לרמה הפונקציונאלית והעיצובית הנחוצה לכם, להיחשף לפתרונות הטכניים השונים העומדים לרשותכם ולהעריך את סדר גודל התקציב הנדרש.

תמ”א 38

אצלנו בחברת מיקומים, תוכלו ליהנות מגוון רחב של שירותים מקצועיים המיועדים למטרות קידום פרויקטים מסוג תמ”א 38. שירותים אלו חולשים על כל היבטי התכנון והרישוי הנחוצים לפרויקטים מסוג זה והם מותאמים ומיועדים גם ליזם, גם לבעלי הזכויות במבנה וגם לקבלן המבצע.

תב”ע בסמכות מחוזית

חברתנו מתמחה בהגשת תכניות מתאר מחזויות, שנועדו לשקף את עקרונות התכנון הנחוצים לצורך אישור התכנית על ידי המועצה הארצית לתכנון ולבנייה. תוכניות המתאר המחוזיות שלנו, מתייחסות בין היתר לאזורי תעסוקה, שטחים חקלאיים, גבולות הפיתוח וכיוצא בזאת.

התחלת צ'אט
1
ברוכים הבאים לחברת מיקומים א.ג בע"מ.
כיצד נוכל לעזור?
דילוג לתוכן