10
נוב

הקמת יחידות אירוח

יחידות אירוח

חושבים על הקמת יחידות אירוח? אם ברשותכם שטח פנוי ומרווח, הנמצא באזור אטרקטיבי מבחינת תיירות, זהו רעיון לא רע כלל וכלל. הקושי מתחיל דווקא בקבלת היתרי בניה הנדרשים, וההליך הבירוקרטי הוא לא פשוט ואף ארוך. חשוב לקבל יעוץ מקצועי מיועצים מומחים, הבקיאים בהלכות ונבכי הטפסים והבקשות, וכן יעוץ מאדריכל ומהנדס, שיוכלו להפוך את החלום למציאות, ואף בזמן קצר.

יחידות אירוח – כל הדרך עד למפתח

בניית יחידות אירוח, או יחידות נופש, היא השקעה כלכלית נבונה, שיכולה להניב תשואה גבוהה. התהליך בבנייה יחידות אירוח מתחיל בשורה של בדיקת תנאי הקרקע, התכנית האדריכלית, ובעיקר הגשת בקשות וטפסים הנדרשים לקבלת היתרי בנייה ליחידות אירוח אלו.

כיום קיימים משרדי יעוץ, המאגדים בתוכם אדריכלים, מהנדסים, ומחלקת תכנון ובנייה, המסייעים בתהליך מתחילתו, ומקצרים את זמן הבניה בהרבה, באמצעות ידע רב, והיכרות עם מערכות הרישוי השונות.

יועצים אלו מציעים את שירותיהם, הן בשרטוט התוכניות, פירוט תוכנית מתאר, הקשבה לצרכיכם, והן במילוי והגשת הבקשות לרשות המקומית, על מנת לקבל אישורים לבנייה בהקדם האפשרי ולהתחיל בבנייה.

גם לאחר קבלת האישורים, ממשיך הליווי, וחברת היעוץ מציעה שורה של אנשי מקצוע מומחים בתחומם, עם שימוש בחומרי גלם איכותיים או בנייה ירוקה, לפי רצונכם, והקמת המבנה.

בונים ומארחים

יחידות אירוח צריכות לעמוד בקריטריונים רבים, כמו גודל היחידה, מה היא מכילה, מטבחון מתוכנן, סניטציה, תשתית ביוב, מים, חשמל ועוד. מהנדס ברשות המקומית בודק את תקינות התכניות, ומאשר את כשירותן לשמש כיחידות אירוח הולמות ואשר עומדות בקריטריונים אלו.

יועץ מקצועי ומנוסה שם את הדגש על נושאים אלו, לא פוסח על כל פרט חשוב, ומלווה אתכם לכל אורך הדרך.